Віримо в перемогу ЗСУ!
Працюємо з 09:00 до 19:00 Пн-Пт

Окремий WiFi-модуль без апаратного завантажувача - для програмування знадобиться перехідник USB 2.0 в TTL UART або ним можна керувати через АТ-команди

ESP-12F - модуль WiFi 802.11 b/g/n, побудований на базі популярного чіпсету ESP8266EX.

Модуль містить мікросхему flash-пам'яті формату SOP-210mil, в якій зберігається програмне забезпечення модуля. При кожному увімкненні живлення дане ПЗ автоматично завантажується в чіп ESP8266.

Об'єму flash-пам'яті 4 МБ виявляється достатньо, щоб зберігати повноцінні програмні додатки, що керуються великим набором текстових АТ-команд, та для реалізації складних алгоритмів шифрування та аутентифікації на основі сертифікатів безпеки WPA2-Entrprise.

Центральним обчислювальним ядром модуля є вбудований в чіпсет ESP8266MOD процесор Tensilica L106 32 розряди. Потужності процесорного ядра вистачає для роботи складних користувацьких додатків цифрової сигнальної обробки. Модуль ESP-12 містить вбудований кварцевий резонатор, що повністю забезпечує роботу процесорного ядра та периферії після подачі живлення.

Взаємодія модуля ESP-12 з зовнішніми пристроями відбувається через 22 виводи, що розташовані вздовж двох протилежних боків модуля. Поруч з кожним виводом модуля є наскрізний монтажний отвір для пайки лінійки штирьових контактів.

Виводи модуля з'єднані з множиною інтерфейсів чіпа ESP8266: 2-контактний UART (RX и TX) для обміну даними та АТ-командами, Вивід GND (земля), Живлення (VCC), Chip enable (CH_PD) для керування живленням модуля із зовнішнього мікроконтролера, вивід Reset для екстреного перезавантаження модуля, 17 GPIO (включаючи виводи інтерфейсу SPI) та 1 вивід АЦП.

В модулі ESP-12 передбачена вбудована антена типу PCB (дорожка на платі) з коефіцієнтом підсилення 3dBi.

Написати відгук

Примітка: HTML размітка не підтримується! Використовуйте звичайтий текст.
    Погано           Добре

ESP8266 ESP-12F окремий WiFi-модуль

  • Модель ESP-12F
  • Наявність Очікується
  • 119.01грн.


<< Проекти << Усі товари >> Статті, уроки >>