Працюємо з 09:00 до 19:00 Пн-Пт
Київ біля ТЦ Квадрат бул.Перова

Радіолюбительський буквар Том 1 Цифрова техніка


2003р. 

17 Мб 

pdf 

273 стр. 

Це простий для розуміння та максимально наочний самовчитель для тих, хто хоче навчитись розбиратися в радіоелектроніці. Перший том присвячений основам цифрової техніки. У ньому розглядаються принципи роботи та особливості застосування сучасних логічних мікросхем. Наведені приклади практичних конструкцій. Книга розрахована на школярів та радіолюбителів початківців. Резистор. Конденсатор. Напівпровідникові прилади. Діод. Біполярний транзистор. Польові транзистори. Тиристори. Світловипромінювачі та фотоприймальні прилади. Оптрони. Мікросхеми. Цифрові мікросхеми. Цифрова електроніка. Логічні елементи. Тригери. Лічильники. Регістри. Дешифратори. Комутатори. Пам'ять. Проектування цифрових пристроїв. Пристрої з наднизьким енергоспоживанням.

Радіолюбительський буквар Том 2 Аналогові пристрої


2004р.
392 Мб
pdf
287 стр.
Тут викладені відомості про підсилювачі на електронних лампах та транзисторах. Узгодження цифрових та аналогових схем. Окрім теоретичних викладок, книга містить широкий довідковий розділ. Практичні поради по виготовленню саморобних радіодеталей. Книга написана живою мовою та ілюстрована наочними прикладами. Підсилюючі прилади. Операційні підсилювачі. Зворотній зв'язок. Підсилювачі зі складним зворотнім зв'язком та зі змінним коефіцієнтом підсилення. Імпульсні джерела живлення. Потужні інтегральні ПМЗЧ. Узгодження аналогових схем з прикладами. Узгодження цифрових та аналогових схем. Цифроаналогові та аналого-цифрові перетворювачі. Джерела електроживлення. Вимірювальні пристрої. Виготовлення плати. Розрахунок трансформаторів.

Журнал Схемотехніка 2000-2007р

2000-2007р.
190 Мб
djvu 
Підбірка журналів Схемотехніка 2000 - 2007р. Схемотехніка - науково-популярний журнал, орієнтований на саме широке коло читачів. На його сторінках представлені як різноманітні окремі схемотехнічні рішення, так і закінчені пристрої, що використовують в основному переваги елементної бази, що з'явилася та стала доступною вітчизняним електронщикам в останні десятиліття. Тематика журналу - цифрова та аналогова техніка, силова електроніка та джерела живлення, пристрої автоматики, управління та регулювання, аудіотехніка, телефонія, автомобільна електроніка, системи безпеки, вимірювальні пристрої, малотиражні радіоелектронні технології, програмне забезпечення, а також корисна довідкова інформація для електронщиків.

Журнали Радіоаматор за 2011 р.

Журнали Радіоаматор за 2012 р.


djvu + pdf
Підбірка журналів Радіоаматор. Тематика журналу - цифрова та аналогова техніка, силова електроніка та джерела живлення, пристрої автоматики, керування та регулювання, аудіотехніка, телефонія, автомобільна електроніка, системи безпеки, вимірювальні пристрої, малотиражні радіоелектронні технології, програмне забезпечення, а також пристрої для комп'ютера.

Зварювальний інвертор – це просто

2005 та 2006р.
54 Мб
pdf
Зварювальний інвертор – це просто. Нєгуляєв В.Ю.
Дві книжки присвячені теорії та практиці, є настільним керівництвом по збиранню різних модифікацій портативних «легких» зварювальних апаратів інверторного типу.
Приділено багато уваги налагодженню запропонованих схем з наведенням ключових осцилограм та методиці виготовлення трансформаторів.

Напівпровідникова схемотехніка

1982р.
118 Мб
pdf
512 стор.
І до цього дня дуже продвинута, переведена з німецької книга з теоретичними основами усіляких аналогових та цифрових електричних кіл. Пасивні RC та RLC - кола. Характеристики та параметри діодів. Транзистор та схеми на його основі. Польові транзистори. Операційний підсилювач. Базові логічні схеми. Оптоелектронні прилади. Лінійні та нелінійні аналогові обчислювальні схеми. Керовані джерела струму. Керовані джерела напруги. Активні фільтри. Широкополосні підсилювачі. Підсилювачі потужності. Джерела живлення. Аналогові комутатори та компаратори. Генератори сигналів. Мікро-ЕОМ. Цифрові фільтри. Передача даних та індикація. Електроні регулятори.

Схемотехніка. 500 пристроїв на аналогових мікросхемах

2013р.
65 Мб
pdf
352 стор.
Операційні підсилювачі, суматори-віднімачі сигналів, інтегратори, диференціатори, компресори, випрямлячі, обмежувачі, таймери, АЦП, ЦАП, регулятори, стабілізатори, генератори та безліч інших корисних схем для практичної реалізації.

Найкращі конструкції ПНЧ та сабвуферів своїми руками

2012р.
52 Мб
pdf
Мультимедійні ПМЗЧ та сабвуфери. Транзисторні та Hi-Fi ПМЗЧ. Лампові та High-End ПМЗЧ. Гібридні ПМЗЧ. Зібрані найбільш цікаві схемні рішення підсилювачів потужності звукової частоти та активних сабвуферів. Схеми систематизовані за елементною базою (на лампах, на транзисторах, на мікросхемах, гібридні схеми).

1000 та одна мікроконтролерна схема +CD

2011р.
402 стор.
734 Мб 
djvu+CD 
Добре керівництво до дії. Схеми підключення вхідних датчиків та вихідних виконавчих пристроїв та механізмів. Наведені схеми організації інтерфейсів RS232, LPT, PS/2, USB, Ethernet. Містить міні підручник по програмуванню мікроконтролерів на Сі з коротким довідником операторів та функцій. Додається CD з програмами, відеоуроками та довідникові дані на застосовані радіоелементи.


Написати відгук

Примітка: HTML размітка не підтримується! Використовуйте звичайтий текст.
    Погано           Добре
Муфта на кроковий двигун 8x8x25мм

Муфта на кроковий двигун 8x8x25мм

Ця муфта слугує перехідником між валами 8 мм та 8 мм. Тобто містить з обох боків отвір діаметром 8 м..

43.51грн.

Модуль I2C 4-х реле 5В

Модуль I2C 4-х реле 5В

Модуль 4-х реле з управлінням по шині I2C на основі мікросхеми MCP23008Напруга котушок реле 5 ВДозво..

186.20грн.

WiFi контролер WeMos D1

WiFi контролер WeMos D1

Плата контролера на основі ESP8266 ESP-12E, імітує Arduino UNO, але поступається йому..

128.76грн.

Стійка нейлонова М3 8мм + 6мм

Стійка нейлонова М3 8мм + 6мм

Стійка для кріплення усіляких електронних модулів до корпусу пристроюВисота стійки 8 ммДовжина зовні..

2.14грн.

Модуль енкодера

Модуль енкодера

Модуль енкодера з кнопкою.Використовується для управління меню у різних пристроях. Замінює багато кн..

38.12грн.