Працюємо з 09:00 до 19:00 без вихідних
Самовивіз не працює до 03.08

Радіолюбительський буквар Том 1 Цифрова техніка


2003р. 

17 Мб 

pdf 

273 стр. 

Це простий для розуміння та максимально наочний самовчитель для тих, хто хоче навчитись розбиратися в радіоелектроніці. Перший том присвячений основам цифрової техніки. У ньому розглядаються принципи роботи та особливості застосування сучасних логічних мікросхем. Наведені приклади практичних конструкцій. Книга розрахована на школярів та радіолюбителів початківців. Резистор. Конденсатор. Напівпровідникові прилади. Діод. Біполярний транзистор. Польові транзистори. Тиристори. Світловипромінювачі та фотоприймальні прилади. Оптрони. Мікросхеми. Цифрові мікросхеми. Цифрова електроніка. Логічні елементи. Тригери. Лічильники. Регістри. Дешифратори. Комутатори. Пам'ять. Проектування цифрових пристроїв. Пристрої з наднизьким енергоспоживанням.

Радіолюбительський буквар Том 2 Аналогові пристрої


2004р.
392 Мб
pdf
287 стр.
Тут викладені відомості про підсилювачі на електронних лампах та транзисторах. Узгодження цифрових та аналогових схем. Окрім теоретичних викладок, книга містить широкий довідковий розділ. Практичні поради по виготовленню саморобних радіодеталей. Книга написана живою мовою та ілюстрована наочними прикладами. Підсилюючі прилади. Операційні підсилювачі. Зворотній зв'язок. Підсилювачі зі складним зворотнім зв'язком та зі змінним коефіцієнтом підсилення. Імпульсні джерела живлення. Потужні інтегральні ПМЗЧ. Узгодження аналогових схем з прикладами. Узгодження цифрових та аналогових схем. Цифроаналогові та аналого-цифрові перетворювачі. Джерела електроживлення. Вимірювальні пристрої. Виготовлення плати. Розрахунок трансформаторів.

Журнал Схемотехніка 2000-2007р

2000-2007р.
190 Мб
djvu 
Підбірка журналів Схемотехніка 2000 - 2007р. Схемотехніка - науково-популярний журнал, орієнтований на саме широке коло читачів. На його сторінках представлені як різноманітні окремі схемотехнічні рішення, так і закінчені пристрої, що використовують в основному переваги елементної бази, що з'явилася та стала доступною вітчизняним електронщикам в останні десятиліття. Тематика журналу - цифрова та аналогова техніка, силова електроніка та джерела живлення, пристрої автоматики, управління та регулювання, аудіотехніка, телефонія, автомобільна електроніка, системи безпеки, вимірювальні пристрої, малотиражні радіоелектронні технології, програмне забезпечення, а також корисна довідкова інформація для електронщиків.

Журнали Радіоаматор за 2011 р.

Журнали Радіоаматор за 2012 р.


djvu + pdf
Підбірка журналів Радіоаматор. Тематика журналу - цифрова та аналогова техніка, силова електроніка та джерела живлення, пристрої автоматики, керування та регулювання, аудіотехніка, телефонія, автомобільна електроніка, системи безпеки, вимірювальні пристрої, малотиражні радіоелектронні технології, програмне забезпечення, а також пристрої для комп'ютера.

Зварювальний інвертор – це просто

2005 та 2006р.
54 Мб
pdf
Зварювальний інвертор – це просто. Нєгуляєв В.Ю.
Дві книжки присвячені теорії та практиці, є настільним керівництвом по збиранню різних модифікацій портативних «легких» зварювальних апаратів інверторного типу.
Приділено багато уваги налагодженню запропонованих схем з наведенням ключових осцилограм та методиці виготовлення трансформаторів.

Напівпровідникова схемотехніка

1982р.
118 Мб
pdf
512 стор.
І до цього дня дуже продвинута, переведена з німецької книга з теоретичними основами усіляких аналогових та цифрових електричних кіл. Пасивні RC та RLC - кола. Характеристики та параметри діодів. Транзистор та схеми на його основі. Польові транзистори. Операційний підсилювач. Базові логічні схеми. Оптоелектронні прилади. Лінійні та нелінійні аналогові обчислювальні схеми. Керовані джерела струму. Керовані джерела напруги. Активні фільтри. Широкополосні підсилювачі. Підсилювачі потужності. Джерела живлення. Аналогові комутатори та компаратори. Генератори сигналів. Мікро-ЕОМ. Цифрові фільтри. Передача даних та індикація. Електроні регулятори.

Схемотехніка. 500 пристроїв на аналогових мікросхемах

2013р.
65 Мб
pdf
352 стор.
Операційні підсилювачі, суматори-віднімачі сигналів, інтегратори, диференціатори, компресори, випрямлячі, обмежувачі, таймери, АЦП, ЦАП, регулятори, стабілізатори, генератори та безліч інших корисних схем для практичної реалізації.

Найкращі конструкції ПНЧ та сабвуферів своїми руками

2012р.
52 Мб
pdf
Мультимедійні ПМЗЧ та сабвуфери. Транзисторні та Hi-Fi ПМЗЧ. Лампові та High-End ПМЗЧ. Гібридні ПМЗЧ. Зібрані найбільш цікаві схемні рішення підсилювачів потужності звукової частоти та активних сабвуферів. Схеми систематизовані за елементною базою (на лампах, на транзисторах, на мікросхемах, гібридні схеми).

1000 та одна мікроконтролерна схема +CD

2011р.
402 стор.
734 Мб 
djvu+CD 
Добре керівництво до дії. Схеми підключення вхідних датчиків та вихідних виконавчих пристроїв та механізмів. Наведені схеми організації інтерфейсів RS232, LPT, PS/2, USB, Ethernet. Містить міні підручник по програмуванню мікроконтролерів на Сі з коротким довідником операторів та функцій. Додається CD з програмами, відеоуроками та довідникові дані на застосовані радіоелементи.


Написати відгук

Примітка: HTML размітка не підтримується! Використовуйте звичайтий текст.
    Погано           Добре
LCD дисплей 4х20 з шиною I2C

LCD дисплей 4х20 з шиною I2C

Доволі великий за розміром символьний LCD індикатор.4 рядки.20 символів в рядку.Блакитне підсвічуван..

175.86грн.

Гвинт М2,5х8мм нержавійка

Гвинт М2,5х8мм нержавійка

Гвинт з нержавійки з різьбою М2,5 для кріплення елементів любительських проектівДовжина різьби 8 мм..

0.68грн.

Озвучка тира Arduino Nano и MP3-проигрыватель

Озвучка тира Arduino Nano и MP3-проигрыватель

Постановка задачіЗадачею проекту являється виготовлення пристрою озвучення пострілів 6-ти одиниць зб..

4-значний LED індикатор

4-значний LED індикатор

Світлодіодний індикатор на основі двох мікросхем 74HC595Напруга живлення 3,3 ... 5 ВРозміри пла..

45.86грн.

Тримач для батарейок 3хAA

Тримач для батарейок 3хAA

Бокс для трьох пальчикових батарейок типу ААЗагальна напруга на вихідних дротах бокса вийде 4,5 В..

20.47грн.